Menu

Osiedla Żurawia zaprasza do zwiedzania domów pokazowych.

To już rok odkąd w miejscowości Wierzbiczany, niedaleko Gniezna zaczęło powstawać nowoczesne osiedle mieszkaniowe – Osiedle Żurawia. Przez ten czas osiedle nabrało swojego charakteru, wprowadzili się pierwsi mieszkańcy, a ponad połowa domów zyskała już swoich nabywców a dla jeszcze nie zdecydowanych – przygotowaliśmy dwa w pełni wykończone i wyposażone domy pokazowe.

Wz investbud Folder 2019 02 - Osiedla Żurawia zaprasza do zwiedzania domów pokazowych.

Inwestycja Osiedle Żurawia jest przykładem tego, jak nowoczesna architektura wpisuje się w zielony charakter terenu pojezierza gnieźnieńskiego. Osiedle zostało uzbrojone w nowe, niezależne przyłącza energetyczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne. Wszystkie domy są wyposażone w nowoczesną instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody, instalację elektryczną oraz telewizyjną, z możliwością rozbudowania o inteligentne rozwiązania do zarządzania domem, jak alarmy, oświetlenie i inne. Do każdego domu doprowadzony jest światłowód dostarczający internet i programy telewizji kablowej.

DJI 0193 - Osiedla Żurawia zaprasza do zwiedzania domów pokazowych.

Żeby samemu poznać zalety Osiedla Żurawia – serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w Wierzbiczanach. Po wcześniejszym umówieniu można zwiedzić domy  pokazowe o powierzchni 81 m2 i 132m2 z garażem. Oba domy zostały w pełni wykończone i wyposażone zarówno w meble jak i sprzęty AGD – można więc poczuć się jak w wymarzonym domu. Do Państwa dyspozycji są  przedstawiciele naszej firmy, którzy zaprezentują zalety wszystkich dostępnych domów i oprowadzą zainteresowanych po Osiedlu. Dzięki współpracy z ekspertami finansowymi, oferujemy przyszłym mieszkańcom, elastyczne formy finansowania zakupu wymarzonego domu z działką.

DSC 7974 x - Osiedla Żurawia zaprasza do zwiedzania domów pokazowych.
aktualizacja PRAWA 4 - Osiedla Żurawia zaprasza do zwiedzania domów pokazowych.
salon 1 - Osiedla Żurawia zaprasza do zwiedzania domów pokazowych.
salon 4 - Osiedla Żurawia zaprasza do zwiedzania domów pokazowych.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu w celu umówienia bezpłatnego zwiedzania domów pokazowych oraz Osiedla Żurawia i poznania wszystkich zalet zamieszkania w Wierzbiczanach.

Telefon: 887 499 900

e-mail: biuro@wzinvestbud.pl