Menu

Pierwsze urodziny Osiedla Żurawia

To już prawie rok odkąd w miejscowości Wierzbiczany , niedaleko Gniezna zaczęło powstawać nowoczesne osiedle mieszkaniowe – Osiedle Żurawia. Przez ten czas osiedle nabrało swojego charakteru, wprowadzili się pierwsi mieszkańcy a ponad połowa domów zyskała już swoich nabywców.

Z okazji pierwszej rocznicy zapraszamy  na weekend urodzinowy na OSIEDLU ŻURAWIA  w dniach 18-19 maja bieżącego roku. W tych dniach będzie można zapoznać się z kompleksową ofertą naszego osiedla, zwiedzić domy pokazowe, zdobyć praktyczną wiedzę o zakupie nieruchomości i odebrać wyjątkowe upominki.

Wz investbud Folder 2019 02 - Pierwsze urodziny Osiedla Żurawia

Inwestycja Osiedle Żurawia jest przykładem tego, jak nowoczesna architektura wpisuje się w zielony charakter terenu pojezierza gnieźnieńskiego. Osiedle zostało uzbrojone w nowe, niezależne przyłącza energetyczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne. Wszystkie domy są wyposażone w nowoczesną instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody, instalację elektryczną, telewizyjną z możliwością rozbudowania o inteligentne rozwiązania do zarządzania domem jak alarmy, oświetlenie i inne. Do każdego domu doprowadzony jest światłowód dostarczający internet i programy telewizji kablowej.

DJI 0193 - Pierwsze urodziny Osiedla Żurawia

Żeby samemu poznać zalety Osiedla Żurawia – serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w Wierzbiczanach w dniach 18 – 19 maja. Podczas weekendu urodzinowego będzie można zwiedzić domy  pokazowe o powierzchni 82m2 i 133m2 z garażem.
Do Państwa dyspozycji będą  przedstawiciele naszej firmy, którzy zaprezentują domy pokazowe i oprowadzą zainteresowanych po Osiedlu a przedstawiciel  eksperta finansowego opowie o różnych możliwościach finansowania zakupu wymarzonego domu z działką.

Na przybyłych gości czekać będą niespodzianki w postaci gwarantowanych upominków, które z pewności przydadzą się w każdym domu.

DSC 7974 x - Pierwsze urodziny Osiedla Żurawia

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu w celu umówienia bezpłatnego zwiedzania Osiedla Żurawia i spędzenia z nami pierwszych urodzin osiedla.

Telefon: 887 499 900

e-mail: biuro@wzinvestbud.pl