Menu

Dom Typ I

Powierzchnia domu:
139m2 netto /133m2 użytkowej
Ilość pokoi: 5
Powierzchnia działki: ok. 900m2
W cenie: garaż, rolety okienne,
piec gazowy, światłowód, brama

Cena sprzedaży:

Cena sprzedaży: 440 000zł

 

Wolnostojący, jednorodzinny, dwukondygnacyjny dom o planie otwartym daje jego przyszłym mieszkańcom wiele możliwości aranżacji i organizacji przestrzeni. W bryle domu zaprojektowany jest garaż, który łączy się z domem poprzez hol wejściowy. Jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy bez wychodzenia na dwór wsiadać do samochodu, a jego wnętrze pozostaje komfortowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Takie rozwiązanie jest idealne dla całej rodziny – ułatwia wnoszenie codziennych zakupów, pakowanie bagaży, a przede wszystkim wsiadanie i wysiadanie dzieci. Garażowanie w oczywisty sposób wpływa na żywotność samochodu i utrzymanie go w jak najlepszym stanie technicznym.

 Parter

Wychodząc z garażu trafiamy do wiatrołapu z przygotowaną wnęką do zbudowania pojemnej szafy na wierzchnią odzież i buty. W tym miejscu domownicy i goście będą mogli zostawić swoje płaszcze, kurtki, buty czy parasole nie wpuszczając do części mieszkalnej chłodnego powietrza. Ta część bezpiecznie oddziela wejście od pozostałych pomieszczeń domu, zapewniając intymność jego mieszkańcom.

 

Parter domu zaprojektowano jako strefę dzienną do wspólnego przebywania całej rodziny. Do dyspozycji domowników jest przestronny 30 metrowy salon z aneksem, który w naturalny sposób przedłużony jest o tarasy ogrodowe. To przyjemne rozwiązanie daje domownikom możliwość swobodnego korzystania z przestrzeni tarasu, wypoczynku na powietrzu i serwowania śniadania, porannej kawy lub rodzinnego obiadu w ogrodzie.

 

Salon stanowi wygodną przestrzeń do pracy, odpoczynku i wspólnego spędzania czasu. Jest połączony z jadalnią oraz funkcjonalnie zaprojektowaną kuchnią. Duże, horyzontalne okno w kuchni zapewnia optymalne doświetlenie blatów naturalnym światłem dziennym, aby domownicy dobrze się tu czuli.

Dodatkowo na parterze jest jeszcze jeden pokój, który może pełnić funkcję gabinetu, pokoju gościnnego albo pokoju dla seniora. Jest on również połączony z ogrodem, poprzez niezależne drzwi tarasowe. Przeszklone drzwi zapewniają w tym pomieszczeniu dostęp światła dziennego, które znacząca wpływa na efektywność pracy i komfort mieszkania. Ponad 12 m2 daje możliwość swobodnego ustawienia w pokoju sofy, wygodnego łóżka, biurka oraz dodatkowego mebla np. szafy lub komody. Na parterze, w bezpośrednim sąsiedztwie pokoju, znajduje się także wygodna toaleta. Całość układu parteru uzupełnia korytarz, który wydziela strefy domowe o różnym przeznaczeniu.

 

Dom Typ I Parter - Dom Typ I

Piętro

To komfortowa część prywatna domowników. Znajduje się tu sypialnia główna z niezależną garderobą, oraz dwa przestronne pokoje, które w zależności od potrzeb i upodobań można dowolnie aranżować np. na dodatkowe sypialnie, pokoje dziecięce, pomieszczenia do pracy lub modne ostatnio strefy fitness. Na piętrze jest też duża, niezależna i pozbawiona skosów łazienka, w której swobodnie zmieści się prysznic i wanna. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, łączące potrzeby i upodobania wszystkich mieszkańców, zwłaszcza rodzin z małymi dziećmi. W specjalnej, wydzielonej części zaprojektowano miejsce na gazowy piec centralnego ogrzewania i pralkę. Warto podkreślić, że do każdego z pomieszczeń prowadzą osobne wejścia, bezpośrednio z korytarza, zapewniając ciszę i komfort wszystkim mieszkańcom domu.

Duże okna w pokojach na piętrze sprawią, że każdy poranek będziemy witać z promieniami słońca i uśmiechem na twarzy.

Dom Typ I Pietro - Dom Typ I

W pierwszym etapie inwestycji, zbudowane zostaną 2 tego typu domy – planowana data odbioru – maj/czerwiec 2018r.

Zdjęcia i wizualizacje:

wnetrze UHD 2 3 2 1024x640 - Dom Typ I wnetrze UHD 1 2 2 1024x640 - Dom Typ I

TYP 1 elewacje 2 - Dom Typ I

IMG 9300 - Dom Typ I

IMG 9279 - Dom Typ I

IMG 9280 - Dom Typ I

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

Wszystkie typy domów