Menu

Dom Typ I

Powierzchnia domu:
139m2 netto /133m2 użytkowej
Ilość pokoi: 5
Powierzchnia działki: ok. 900m2
Cena domu: 385 000zł
Cena działki 35zł/m2

Cena łączna sprzedaży:
416 000zł

 

Wolnostojący jednorodzinny, dwukondygnacyjny dom daje wiele możliwości aranżacji i organizacji przestrzeni dla jego przyszłych mieszkańców. W bryle domu zaprojektowany jest garaż, który łączy się z domem poprzez hol wejściowy. Jest to komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu nigdy nie musimy wsiadać do zimnego,  a w upalny dzień nadmiernie nagrzanego samochodu. To także wygoda w przypadku przemieszczania codziennych sprawunków czy większych tygodniowych zakupów, nie zapominając o komforcie rodziców odwożących pociechy do przedszkola, szkoły czy na  inne zajęcia.

Parter

Wychodząc z garażu trafiamy do holu/wiatrołapu z przygotowaną wnęką do zbudowania szafy np. na wierzchnią odzież i buty. W tym miejscu domownicy i goście będą mogli zostawić swoje płaszcze, kurtki, buty czy parasole nie wpuszczając do części mieszkalnej chłodnego powietrza.

 

Parter domu zaprojektowano jako strefę dzienną do wspólnego przebywania całej rodziny. Do dyspozycji domowników jest przestronny ponad 30 metrowy salon z aneksem, który w naturalny sposób przedłużony jest o tarasy ogrodowe. Salon stanowi wygodną przestrzeń do relaksu i odpoczynku,  jest połączony z jadalnią oraz funkcjonalnie zaprojektowaną kuchnią z małą spiżarnią. Duże, horyzontalne okno w kuchni zapewnia optymalne doświetlenie blatów oraz naturalne światło dzienne, po to aby domownicy czuli się tutaj swobodnie.

 

Dodatkowo na parterze jest jeszcze jeden pokój, który może pełnić funkcje gabinetu, pokoju gościnnego albo pokoju dla seniora.  Jest on również połączony z ogrodem, poprzez niezależne drzwi tarasowe. Całość parteru uzupełnia korytarz i schody który rozdzielą różne funkcje w domu, oraz  toaleta.

 

Typ1Parter 1024x962 - Dom Typ I

Piętro

To komfortowa część prywatna domowników. Znajduje się tu sypialnia główna z garderobą, dwa przestronne pokoje które w zależności od potrzeb i upodobań można dowolnie aranżować np. na dodatkowe sypialnie, pokoje dla dzieci, do pracy, lub modne ostatnio pokoje fitness. Na piętrze jest też duża, niezależna i pozbawiona skosów łazienka w której swobodnie zmieści się  prysznic i wanna –  to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. W części wydzielonej zaprojektowano miejsce, na gazowy piec co. i pralkę. 

 

Zaletą pierwszego piętra jest niewielki korytarz z którego prowadzą osobne wejścia do każdego z pomieszczeń.

Duże okna sprawią, że każdy poranek będziemy witać z promieniami słońca i uśmiechem na twarzy. Cała przestrzeń umożliwia indywidualnie,
z zachowaniem intymności zaplanować życie całej rodziny.

 

W pierwszym etapie inwestycji, zbudowane zostaną 2 tego typu domy – planowana data odbioru – maj/czerwiec 2018r.

Zdjęcia i wizualizacje:

wnetrze UHD 2 3 2 1024x640 - Dom Typ Iwnetrze UHD 1 2 2 1024x640 - Dom Typ I

TYP 1 elewacje 2 - Dom Typ I

IMG 9300 - Dom Typ I

IMG 9279 - Dom Typ I

IMG 9280 - Dom Typ I

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

Wszystkie typy domów