Menu

Dom Typ II

Powierzchnia domu:
139m2 pow. netto / 132m2 pow. użytkowej
Ilość pokoi: 5
Powierzchnia działki ok. 750m2
Cena domu:
363 000zł
Cena działki 35zł/m2

Cena łączna sprzedaży:
389 000zł

 

To dwa niezależne domy zbliżone w układzie i metrażu  do opisanego wcześniej domu  Typ I, ale zaprojektowane w jednej bryle budynku. Domy  połączone są ze sobą garażami, co zapewnia całkowitą intymność i komfort mieszkania. Wypadają one korzystniej cenowo nie tracąc przy tym na jakości ani metrażu. Wszystkie domy mają komfortowe wygłuszające podwójne ściany rozdzielające, które zapobiegają przenikaniu odgłosów. Dodatkowym atutem są  garaże umieszczone w bryle budynku połączone bezpośrednio z wiatrołapem w domu. Dzięki temu w deszczowe dni suchą stopą wrócimy do domu z pracy lub zakupów.

Parter

Część parterowa z garażem oferuje 75 m2 powierzchni do dyspozycji mieszkańców. Do domu wchodzimy poprzez holl/wiatrołap, który zadba by w okresie zimowym chłodne powietrze nie dostawało się bezpośrednio do wnętrza. Posiada on również gotową wnękę pod zabudowę, dzięki czemu nasze i gości okrycia lub obuwie będzie można zostawić w szafie. Po wejściu do korytarza wita nas przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią z dużym horyzontalnym oknem – jest to  główna część domu do życia rodzinnego. Ta przestrzeń  naturalnie dzieli się na strefę wypoczynku i relaksu – z telewizorem, sofą lub narożnikiem – oraz jadalnię i kuchnie, w której będziemy mogli swobodnie przygotowywać i wspólnie zasiadać do posiłków. Obie części są naturalnie przedłużone o tarasy ogrodowe, z których można komfortowo korzystać, dzięki dwóm parom dużych drzwi tarasowych.

 

Na parterze, z drugiej strony domu znajdziemy dodatkowy, przestronny pokój który może pełnić funkcję gabinetu lub gościnnego. Jest to  idealne miejsce do spokojnej pracy twórczej czy przeczytania ulubionej książki.  Także ten pokój posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu, poprzez duże drzwi tarasowe. Poprzez właściwe przeszklenia w gabinecie mamy  naturalne światło słoneczne, co znacząca wpływa na efektywność i komfort naszej pracy. Przestronny metraż daje możliwość ustawienia w pokoju sofy, biurka oraz dodatkowego mebla np. komody na dokumenty.

 Na parterze znajduje się także toaleta i schody łączące parter z piętrem.

DomIIParter - Dom Typ II

 

Piętro

Piętro to prywatna część domu z szerokimi możliwościami aranżacji. Znajduje się tu sypialnia gospodarzy z garderobą, dwa pokoje- sypialnie dla dzieci  lub pokoje do pracy. Jasna łazienka w której swobodnie zmieści się  prysznic i wanna –  to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. W części wydzielonej zaprojektowano miejsce, na gazowy piec co. i pralkę. Atutem tego piętra jest również fakt, iż z niewielkiego korytarza prowadzą osobne wejścia do każdego z pomieszczeń.

DomIIPiętro - Dom Typ II

Właściwe przeszklenia i nasłonecznienie sprawią, że poranki i zachody słońca powitamy i będziemy obserwować z emocjami oraz uśmiechem na twarzy. Cała przestrzeń umożliwia indywidualnie  zaplanować życie każdego mieszkańca domu.

 

W pierwszym etapie inwestycji, zbudowane zostaną 3 tego typu domy (łącznie 6 niezależnych mieszkań) – planowana data odbioru – maj/czerwiec 2018r.

Zdjęcia i wizualizacje:

DOM TYP 2 WAR.1.2 - Dom Typ II

DOM TYP 2 WAR.1.3 - Dom Typ II

DOM TYP 2 WAR.1.4 - Dom Typ II

DOM TYP 2 WAR.1.5 - Dom Typ II

DOM TYP3 WAR.2.6 - Dom Typ II

TYP 2 elewacje 1 - Dom Typ IITYP 2 elewacje 2 - Dom Typ II

 

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

Wszystkie typy domów