Menu

Dom Typ II

Powierzchnia domu:
139m2 pow. netto / 132m2 pow. użytkowej
Ilość pokoi: 5
Powierzchnia działki ok. 750m2
W cenie: garaż, rolety okienne,
piec gazowy, światłowód, brama

Cena sprzedaży:

od 420 000zł

 

Ten wariant, został zaprojektowany w układzie dwóch niezależnych domów, zbliżonych układem i metrażem  do opisanego wcześniej domu Typu I. Bliźniacze domy współistnieją w jednej bryle budynku i są połączone ze sobą jedynie bryłą garaży, co gwarantuje mieszkańcom obu części całkowitą intymność i niezależność. Dzięki takiemu rozwiązaniu architektonicznemu domy te są bardzo korzystne cenowo, nie tracąc przy tym na jakości ani metrażu.

 

Wszystkie budynki mają komfortowe wygłuszające podwójne ściany rozdzielające, które zapobiegają przenikaniu odgłosów. Dodatkowym atutem są garaże, umieszczone w bryle budynku, połączone bezpośrednio z wiatrołapem domu. Jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy bez wychodzenia na dwór wsiadać do samochodu, a jego wnętrze pozostaje komfortowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

 

Takie rozwiązanie jest idealne dla całej rodziny – ułatwia wnoszenie codziennych zakupów, pakowanie bagaży, a przede wszystkim wsiadanie i wysiadanie dzieci. Garażowanie w oczywisty sposób wpływa na żywotność samochodu i utrzymanie go w jak najlepszym stanie technicznym.

Parter

Część parterowa z garażem oferuje do dyspozycji mieszkańców 75 m2 powierzchni. Do domu wchodzimy poprzez wiatrołap, dzięki któremu chłodne powietrze nie dostaje się bezpośrednio do wnętrza, nawet w chłodne dni. Posiada on również gotową wnękę pod zabudowę, z przeznaczeniem na szafę, w której pozostawimy okrycia wierzchnie i obuwie. Po wejściu do korytarza wita nas przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią z dużym, horyzontalnym oknem. Ta przestrzeń dzieli się na strefę wypoczynku i relaksu – z miejscem na telewizor, wygodną sofę lub narożnik – oraz jadalnię i kuchnię, w której będziemy mogli swobodnie gotować i zasiadać do posiłków z rodziną i przyjaciółmi. Obie części są naturalnie przedłużone o tarasy ogrodowe – łatwo dostępne, dzięki dwóm parom dużych drzwi tarasowych. To przyjemne rozwiązanie daje domownikom możliwość swobodnego korzystania z przestrzeni tarasu i serwowania śniadania, porannej kawy lub rodzinnego obiadu w ogrodzie.

 

Na parterze, z drugiej strony domu znajdziemy dodatkowy, przestronny, 12-metrowy pokój, który może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego. Może to być miejsce idealne do pracy w skupieniu oraz chwili spokojnego wypoczynku dla domowników i gości. Pokój ten posiada również niezależne, bezpośrednie wyjście do ogrodu, poprzez duże drzwi tarasowe. Przeszklone drzwi zapewniają w tym pomieszczeniu dostęp światła dziennego, które znacząca wpływa na efektywność pracy i komfort mieszkania. Metraż daje możliwość swobodnego ustawienia w pokoju sofy, wygodnego łóżka, biurka oraz dodatkowego mebla np. szafy lub komody. W bezpośrednim sąsiedztwie pokoju znajduje się osobna toaleta.

Doskonale zaprojektowane schody łączące parter z piętrem zapewniają swobodną komunikację wewnątrz domu.

Dom Typ II Parter - Dom Typ II

 

Piętro

Piętro to prywatna część domu, dająca szerokie możliwości aranżacji. Znajduje się tu wygodna sypialnia gospodarzy z pojemną garderobą oraz dwa dodatkowe pokoje z przeznaczeniem na sypialnie dla dzieci lub innych domowników. Na piętrze znajduje się również duża, jasna łazienka, w której swobodnie zmieści się zarówno prysznic, jak i wanna. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, łączące potrzeby i upodobania wszystkich mieszkańców, zwłaszcza rodzin z małymi dziećmi. W specjalnej, wydzielonej części zaprojektowano miejsce na gazowy piec centralnego ogrzewania i pralkę. Warto podkreślić, że do każdego z pomieszczeń prowadzą osobne wejścia, bezpośrednio z korytarza, zapewniając ciszę i komfort wszystkim mieszkańcom domu.

Odpowiednio zaprojektowane okna na tej kondygnacji, dające sporą dawkę nasłonecznienia sprawią, że poranki i zachody słońca będziemy obserwować z uśmiechem na twarzy.

Dom Typ II Pietro - Dom Typ II

W pierwszym etapie inwestycji, zbudowane zostaną 3 tego typu domy (łącznie 6 niezależnych mieszkań) – planowana data odbioru – maj/czerwiec 2018r.

Zdjęcia i wizualizacje:

DOM TYP 2 WAR.1.2 - Dom Typ II

DOM TYP 2 WAR.1.3 - Dom Typ II

DOM TYP 2 WAR.1.4 - Dom Typ II

DOM TYP 2 WAR.1.5 - Dom Typ II

DOM TYP3 WAR.2.6 - Dom Typ II

TYP 2 elewacje 1 - Dom Typ II TYP 2 elewacje 2 - Dom Typ II

 

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

Wszystkie typy domów