Menu

Dom Typ IIIa

Powierzchnia domu:
85m2 netto/ 81m2 użytkowa
Ilość pokoi: 3
Powierzchnia działki ok. 750m2
W cenie: rolety okienne,
piec gazowy, światłowód, brama

Cena sprzedaży od:
295 000zł

 

Dwa odrębne lokale mieszkalne w jednej bryle budynku to propozycja dla osób poszukujących niezależnych domów, a dysponujących mniejszym budżetem. To komfortowy dom z własną działką, tarasem i ogrodem, za cenę mieszkania w bloku. Domy oddzielone są wygłuszającą, podwójną ścianą działową, która skutecznie zapobiegają przenikaniu odgłosów od sąsiadów. Wiele różnorodnych możliwości aranżacji daje swobodę zaplanowania przestrzeni według własnych potrzeb i upodobań.

Parter

Projekt parteru domu zapewnia komfort i wygodę wnętrz o planie otwartym. To tu skupia się codzienne życie domowników i ich gości. Do domu wchodzimy poprzez wiatrołap, dzięki któremu chłodne powietrze nie dostaje się bezpośrednio do wnętrza, nawet w chłodne dni. Ta część bezpiecznie oddziela wejście od pozostałych pomieszczeń domu, zapewniając intymność jego mieszkańcom. Metraż pozwala umieścić w tym miejscu garderobę na wierzchnie okrycia i buty.

Przestronny korytarz rozdziela strefy o różnych funkcjach mieszkalnych. Otwarta klatka schodowa dodatkowo powiększa poczucie przestrzeni i otwiera widok z salonu na hol oraz na wyższą kondygnację. Uwzględniając preferencje współczesnych rodzin projektanci zaproponowali połączenie wygodnego salonu z praktycznym aneksem kuchennym. Dodatkowo w tej strefie znajduje się pomieszczenie gospodarcze, które pozwala na zaoszczędzenie miejsca w szafach kuchennych i przechowywanie podręcznych sprzętów np. do sprzątania. Warto podkreślić, że projektanci mogą na życzenie zaplanować w tej samej przestrzeni kuchnię zamkniętą i spełnić oczekiwania osób preferujących takie rozwiązanie. Projekt daje więc wiele możliwości urządzenia, od klasycznych po bardzo nowoczesne. Niewątpliwą zaletą kuchni – jest duże okno, wpuszczające naturalne światło do wnętrza pomieszczenia. Wygodna bliskość jadalni pozwala na funkcjonalny układ salonu z podziałem na strefy wypoczynku, hobby czy pracy.

Część jadalniana jest przedłużona o taras ogrodowy, poprzez wygodne, drzwi pozwalające na wyjście bezpośrednio do ogrodu. To przyjemne rozwiązanie daje domownikom możliwość swobodnego korzystania z przestrzeni tarasu i serwowania śniadania, porannej kawy lub rodzinnego obiadu w ogrodzie. Sąsiadujące ze sobą tarasy obu części mieszkalnych są oddzielone od siebie lekką, ażurową pergolą zapewniającą intymność mieszkańcom.

Na parterze znajduje się również wygodna, osobna toaleta oraz doskonale zaprojektowane schody łączące parter z piętrem, zapewniające swobodną komunikację wewnątrz domu.

Optymalna wielkości okien na tej kondygnacji daje właściwe doświetlenie pomieszczeń, a jednocześnie pozwala ekonomicznie ogrzać dom w porze zimowej i zapewnić komfort termiczny latem.

Dom Typ IIIa Parter - Dom Typ IIIa

Piętro

Piętro stanowi bardziej intymną, wygodną, nocną strefę. Tu każdy z domowników może mieć swoje niezależne miejsce. Projekt przewiduje urządzenie na tym poziomie przepięknej, dużej sypialni oraz dodatkowego pomieszczenia z przeznaczeniem na pokój dla dzieci lub seniora. Jasne pokoje  zapewniają komfort do życia – są doskonała przestrzenią do odpoczynku, pracy, nauki, zabawy czy rozwijania indywidualnych zainteresowań. Poprzez specjalnie zaprojektowane, wysokie ścianki kolankowe możliwe jest optymalne wykorzystanie pomieszczeń i ustawienie przestronnych szaf garderobianych, szerokiego biurka, komody oraz wygodnego, szerokiego łóżka. 

Łazienka została zaprojektowana tak, aby była maksymalnie funkcjonalna, bez żadnych ograniczeń i skosów często wynikających z adaptacji poddasza. Projekt przewiduje urządzenie jej zgodnie z upodobaniem przyszłych mieszkańców – w zależności od życzenia, możliwy jest tu montaż prysznica albo wanny.

Warto podkreślić, że do każdego z pomieszczeń na piętrze prowadzą osobne wejścia, bezpośrednio z korytarza, zapewniając ciszę i komfort wszystkim mieszkańcom domu.

Dom Typ III Pietro - Dom Typ IIIa

  W pierwszym etapie inwestycji, zbudowane zostaną 3 tego typu domy (łącznie 6 niezależnych mieszkań) – planowana data odbioru – maj/czerwiec 2018r.

 

Zdjęcia i wizualizacje: 

DOM TYP3 WAR.2 - Dom Typ IIIa

DOM TYP3 WAR.2.5 - Dom Typ IIIa

DOM TYP3 WAR.2.4 - Dom Typ IIIa

 

DOM TYP3 WAR.2.2 - Dom Typ IIIa

DOM TYP3 WAR.2.6 - Dom Typ IIIa

 

 

 

 

 

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

Wszystkie typy domów