Menu

Dostępne domy

Osiedle Żurawia to oferta zamieszkania na nowoczesnym osiedlu w przepięknej okolicy, tuż pod miastem. Komfortowe warunki mieszkalne, wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia domów oraz bliskość natury sprawiają, że mieszkanie w tym miejscu to spełnienie marzeń. Oferujemy 3 typy domów i lokali mieszkalnych o powierzchni netto od 86m2 do 138m2 (od 81m2 do 133m2 powierzchni użytkowej).

 

Dzięki różnym wielkościom domów i układom domów każda rodzina znajdzie tutaj wymarzone dla siebie miejsce do życia. Funkcjonalnie każdy z domów można swobodnie dopasować do różnego profilu rodziny. Strefa dzienna znajdująca się na parterze dzięki otwartej kuchni, jadalni i klatce schodowej daje  dużo przestrzeni. Jednocześnie umożliwia łatwe wydzielenie tych funkcji dostosowując dom do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

 

Większość z domów ma wbudowane w swoją bryłę garaże. Każdy posiada również własną działkę o powierzchni od około 400 do  1000m2. Dzięki komfortowym powierzchniom działek można zorganizować ogród według indywidualnych upodobań. To idealne miejsce by postawić altany/grilownie i inne urządzenia małej architektury ogrodowej.

Poznaj wszystkie zalety naszych domów!

Wszystkie typy domów