Menu

Dostępne domy

Osiedle Żurawia to propozycja zamieszkania na nowoczesnym osiedlu w przepięknej okolicy, tuż pod miastem. Komfortowe warunki mieszkalne, wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia domów oraz bliskość natury sprawiają, że mieszkanie w tym miejscu to spełnienie marzeń jego mieszkańców. Nowoczesne projekty domów o przyjaznej bryle i efektownym wykończeniu, uwzględniają wymagania i potrzeby współczesnych Polaków. Tworząc różne typy budynków mieszkalnych dopasowaliśmy je do różnych preferencji kupujących. Oferujemy 3 typy domów i lokali mieszkalnych o powierzchni netto od 86m2 do 138m2 (od 81m2 do 133m2 powierzchni użytkowej).

Dzięki różnym wielkościom i układom domów każda rodzina znajdzie tutaj wymarzone dla siebie miejsce do życia. Funkcjonalnie każdy z lokali można swobodnie dopasować do różnego profilu mieszkańców. Strefa dzienna znajdująca się na parterze dzięki otwartej kuchni, jadalni i klatce schodowej daje poczucie otwartej przestrzeni. Jednocześnie umożliwia łatwe wydzielenie tych funkcji i dostosowanie domu do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

 

Jedną z głównych zalet życia w domu jest poczucie niezależności i komfortu, wynikające z posiadania własnego kawałka ziemi. Biorąc to pod uwagę, zadbaliśmy o to, by każdy dom posiadał również własną działkę o powierzchni od około 400 do 1000 m2. Przestronne działki pozwolą urządzić piękne ogrody, rozległe trawniki i zapewnić miejsce do relaksu dla rodziny oraz bezpiecznych zabaw dla dzieci. Metraż działek czyni z nich również idealne miejsce do postawienia altany, grillowni lub innych elementów małej architektury ogrodowej. W ogrodzie znajdzie się sporo miejsca na wydzielenie przestrzeni do zabaw dla dzieci. Może tu stanąć wymarzona trampolina, huśtawka czy basen ogrodowy, przez co teren stanie się miejscem bezpiecznych zabaw najmłodszych mieszkańców, w zasięgu wzroku rodziców.

 

Poznaj wszystkie zalety naszych domów!

Wszystkie typy domów