Menu

Dom Typ III

Powierzchnia domu:
85m2 netto/ 81m2 użytkowa
Ilość pokoi: 3
Powierzchnia działki ok. 400m2
Cena domu: 236 000zł
Cena działki: 35zł/m2

Cena łączna sprzedaży:
250 000zł

 

Dwa odrębne lokale mieszkalne w  jednej bryle budynku to propozycja dla rodzin bądź osób poszukujących mniejszych niezależnych domów. To komfortowy dom z własną działką, tarasem i ogrodem za cenę mieszkania w bloku. Wiele różnorodnych możliwości aranżacji daje swobodę zaplanowania przestrzeni wg własnych potrzeb i upodobań. Domy oddzielone są podwójną ścianą działową, która skutecznie ochroni mieszkańców od dźwięków dobiegających od sąsiadów.

Parter

Niewątpliwą zaletą parteru  jest jego otwarta przestrzeń. To tu skupia się codzienne życie domowników i ich gości. Do domu wchodzimy poprzez wiatrołap, następnie korytarz rozdziela nam różne funkcje parteru. Otwarta klatka schodowa dodatkowo powiększa przestrzeń i otwiera widok salonu na hall oraz na wyższą kondygnację. Poprzez dowolność aranżacji można zaprojektować salon połączony z aneksem kuchennym, niezależną spiżarnią i pomieszczeniem gospodarczym. Osoby ceniące sobie więcej intymności mogą zaaranżować np. zamkniętą kuchnię.  Optymalna wielkości okien daje właściwe doświetlenie pomieszczeń, a jednocześnie dba aby nie przegrzać nadto domu w porze letniej i ekonomicznie ogrzać  w porze zimowej.

 

Aneks lub oddzielna kuchnia daje wiele możliwości aranżacji, od klasycznych po bardzo nowoczesne. Wygodna bliskość jadalni pozwala na funkcjonalny układ salonu z podziałem na strefy wypoczynku, hobby czy pracy. Dodatkową przestrzenią parteru mogą być tarasy bezpośrednio łączące dom z ogrodem. Ten przy salonie – to miejsce relaksu, wytchnienia i podziwiania ogrodu, drugi zaś dzięki drzwiom tarasowym łączy jadalnię z ogrodem daje np. możliwości serwowania śniadania, porannej  kawy lub rodzinnego obiadu.

Na parterze znajduje się także toaleta i schody łączące parter z pierwszą kondygnacją.

DomparterPow 689x1024 - Dom Typ III

Piętro

Piętro stanowi strefę intymną, prywatną i nocną. Tu każdy z domowników może mieć swoje niezależne miejsce. Można tu urządzić  przepiękną dużą sypialnię małżeńską, a dodatkowy pokój przeznaczyć np. dla dzieci lub seniora. Jasne pokoje  zapewniają komfort do odpoczynku, pracy, nauki, zabawy czy rozwijania indywidualnych zainteresowań. Poprzez specjalnie zaprojektowane  wysokie ścianki kolankowe możliwe jest optymalne wykorzystanie pomieszczeń, z przestronnymi szafami garderobianymi, miejscem na biurko i wygodne szerokie łóżka.

 

Łazienka została zaprojektowana tak by była maksymalnie funkcjonalna, bez żadnych ograniczeń i skosów często związanych z adaptacją poddasza. Możliwe jest zaaranżowanie jej według własnych upodobań: z natryskiem jak i wanną, co przy rodzinach z małymi dziećmi, które kąpiele w wannie uwielbiają, ma niemałe znaczenie. Niewielki korytarz pozwala rozdzielić funkcje na tej kondygnacji.

 

  W pierwszym etapie inwestycji, zbudowane zostaną 3 tego typu domy (łącznie 6 niezależnych mieszkań) – planowana data odbioru – maj/czerwiec 2018r.

 

DompietroPow 704x1024 - Dom Typ III

 

Zdjęcia i wizualizacje: 

DOM TYP3 WAR.2 - Dom Typ III

DOM TYP3 WAR.2.5 - Dom Typ III

DOM TYP3 WAR.2.4 - Dom Typ III

DOM TYP3 WAR.2.3 - Dom Typ III

DOM TYP3 WAR.2.2 - Dom Typ III

DOM TYP3 WAR.2.1 - Dom Typ III

TYP 3 elewacje 1 - Dom Typ IIITYP 3 elewacje 2 - Dom Typ III

IMG 9303 - Dom Typ III

IMG 9289 - Dom Typ III

IMG 9291 - Dom Typ III

 

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

Wszystkie typy domów