Menu

Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach – ostatnie domy na sprzedaż

Przygotowaliśmy specjalną promocję cenową dla osób, które zdecydują się na zakup jednego z ostatnich domów. Nabywca który zdecyduje się na zakup jednego z ostatnich domów, oprócz ceny promocyjnej, dodatkowo otrzyma także voucher kwotowy na wyposażenie swojej kuchni  i salonu.

OsiedleKwiecien - Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach – ostatnie domy na sprzedaż

Budowa Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach została ukończona. Wszystkie domy posiadają własne działki z ogrodem, wewnętrzna droga osiedlowa została w pełni utwardzona, a każdy z domów zyskał indywidualną bramę i ogrodzenie. Do wszystkich domów doprowadzony jest światłowód dostarczający internet oraz programy telewizji kablowej.

Osiedle od paru miesięcy tętni własnym życiem. Prywatne ogrody, tak doceniane w obecnych czasach – wypełniły się roślinnością i małą architekturą a szczęśliwi mieszkańcy mogą w pełni docenić walory mieszkania w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów i jezior.

Osiedle Żurawia jest przykładem tego, jak nowoczesna architektura wpisuje się w zielony charakter terenu pojezierza gnieźnieńskiego.

Dom Typ IIIa slide - Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach – ostatnie domy na sprzedaż

Żeby poznać zalety Osiedla Żurawia – korzystając z pięknej wiosennej pogody – zapraszamy do umówienia wizyty na Osiedlu gdzie można zwiedzić ostatnie wolne domy – o metrażach:

– 81 m2 (w cenie 295.000 promocyjnej 289 000zł) SPRAWDŹ

– 132m2 z garażem (w cenie 420.000 promocyjnej  410 000zł) SPRAWDŹ

DSC 7974 x - Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach – ostatnie domy na sprzedaż

Zapraszamy

Umów się na spotkanie telefonicznie lub mailowo:

telefon: 887 499 900

e-mail: biuro@wzinvestbud.pl